Termin głosowania w będzińskim Budżecie Obywatelskim przedłużony. Budżet obywatelski- zagłosuj na szafki szkolne nr 2

Ważna informacja ‼️ 👉 Termin głosowania w będzińskim Budżecie Obywatelskim przedłużony.

W związku z dużym zainteresowaniem tegorocznym Budżetem Obywatelskim podjęto decyzję o przesunięciu terminu zakończenia głosowania. Głosy można oddawać jeszcze przez tydzień, do 27 września br.

1. Wyboru zadań do realizacji w ramach budżetu obywatelskiego dokonują mieszkańcy Będzina w głosowaniu tajnym. Każdy mieszkaniec Będzina może głosować tylko raz i jest uprawniony do oddania jednego głosu.
  2. Głosowanie odbywa się poprzez:
  • oddanie głosu w formie pisemnej (poprzez postawienie znaku „x” w kratce obok wybranego zadania) na kartach do głosowania dostępnych w Urzędzie Miejskim w Będzinie w godzinach pracy Urzędu,
  • oddanie głosu drogą elektroniczną za pomocą interaktywnego formularza dostępnego za pośrednictwem sieci Internet na stronie Budżet Obywatelski (budzetobywatelski.bedzin.pl), linki prowadzące do strony głosowania są również dostępne na stronie internetowej www.bedzin.pl.

3. Formularz interaktywny lub kartę do głosowania udostępnia się osobie uprawnionej po uprzedniej weryfikacji prawa do udziału w głosowaniu.

ZADANIE, KTÓRE DOTYCZY NASZEJ SZKOŁY ZNAJDUJE SIĘ POD NR 2 : „By kręgosłup zdrowy mieć, szkolna szafka – świetna rzecz”

Zachęcamy wszystkich Państwa i Państwa bliskich, znajomych, rodziny- mieszkańców Będzina- do oddania głosu na to właśnie zadanie.