Kadra

Nauczyciele języka polskiego:

Renata Tabiś

Barbara Masłoń

Anna Samsonowicz

Barbara Wojtowicz- Stach

Elżbieta Bugajska

Elżbieta Gwiazda

Nauczyciele języka angielskiego:

Karolina Kowalska

Anna Jaworska

Beata Krawczyk

Joanna Witaszczyk

Danuta Owczarzak- Barańska

Nauczyciele języka niemieckiego:

Jolanta Nowak

Nauczyciele historii:

Barbara Żółkiewicz

Agnieszka Merta

Izabela Bugdoł

Nauczyciele wiedzy o społeczeństwie:

Agnieszka Merta

Izabela Bugdoł

Nauczyciele matematyki:

Małgorzata Gajdka

Ilona Zachariasz

Jan Domaszewicz

Małgorzata Leks

Bogumiła Dudyńska

Mariola Kubik- Kopysta

Agnieszka Kopa

Nauczyciele przyrody:

Beata Celniak

Nauczyciele geografii:

Agnieszka Tokarska

Nauczyciele biologii:

Beata Celniak

Katarzyna Sobota

Nauczyciele fizyki:

Barbara Gromada

Dorota Matusik

Danuta Owczarzak- Barańska

Nauczyciele chemii:

Katarzyna Trzcionka

Nauczyciele muzyki:

Ewa Sowa

Nauczyciele plastyki:

Dorota Korus

Nauczyciele techniki:

Jolanta Nowak

Barbara Gromada

Dorota Korus

Nauczyciele informatyki:

Beata Krawczyk

Kinga Sowa

Nauczyciele wychowania fizycznego:

Ewa Łazarz

Izabela Jaźwińska

Sebastian Klata

Zbigniew Syguła

 Piotr Tchórzewski

Tomasz Krukiewicz

Nauczyciele religii:

Agnieszka Słotwińska

Sebastian Zalewski

 ks. Konrad Mruk

ks. Piotr Janiczek

Nauczyciele etyki:

Renata Tabiś

Leonarda Grzebinoga

Joanna Ceś

Nauczyciele wychowania do życia w rodzinie:

Agnieszka Merta

Izabela Bugdoł

Barbara Zółkiewicz

Nauczyciele edukacji dla bezpieczeństwa:

Agata Firek

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej:

Agnieszka Kozieł

Barbara Marchelak

Małgorzata Łukasik

Mariola Góralska

Anna Świerczek

Beata Ziętek

Dorota Sioła

Iwona Mrówka

Joanna Ceś

Jolanta Krawczyk

Leonarda Grzebinoga

Aleksandra Majorczyk

Nauczyciele oddziału przedszkolnego:

Agnieszka Nawrat

Katarzyna Szymanek

Nauczyciele – wychowawcy w świetlicy:

Anita Fijalkowska-Przybyłek

Małgorzata Kalisz

Anna Woźniak- Piłat

Sandra Imiełowska

Barbara Warzyńska- Kasperkiewicz

Nauczyciele bibliotekarze:

Angela Saborin

Ewa Słania- Kawiorowska

Pedagog szkolny:

Aleksandra Kołodziejak

Psycholog szkolny:

Edyta Swoboda

Logopeda:

Anna Gmerek – Kwitowska

Nauczyciele współorganizujący kształcenie:

Ewa Widlarz

Justyna Malęga

Agata Opiatowska