Kadra

Nauczyciele języka polskiego:

Renata Tabiś

Anna Samsonowicz

Elżbieta Bugajska

Elżbieta Gwiazda

Patrycja Dębowiec

Nauczyciele języka angielskiego:

Karolina Winter

Anna Jaworska

Beata Krawczyk

Joanna Witaszczyk

Danuta Owczarzak- Barańska

Nauczyciele języka niemieckiego:

Jolanta Nowak

Agnieszka Kozieł

Nauczyciele historii:

Barbara Żółkiewicz

Agnieszka Merta

Izabela Bugdoł

Nauczyciele wiedzy o społeczeństwie:

Agnieszka Merta

Izabela Bugdoł

Barbara Żółkiewicz

Nauczyciele matematyki:

Małgorzata Gajdka

Ilona Zachariasz

Jan Domaszewicz

Małgorzata Leks

Mariola Kubik- Kopysta

Agnieszka Kopa

Nauczyciele przyrody:

Katarzyna Sobota

Agnieszka Tokarska

Katarzyna Trzcionka

Nauczyciele geografii:

Agnieszka Tokarska

Nauczyciele biologii:

Katarzyna Sobota

Nauczyciele fizyki:

Barbara Gromada

Danuta Owczarzak- Barańska

Nauczyciele chemii:

Katarzyna Trzcionka

Nauczyciele muzyki:

Ewa Sowa

Nauczyciele plastyki:

Ewa Sowa

Piotr Kulasiewicz

Nauczyciele techniki:

Jolanta Nowak

Nauczyciele informatyki:

Beata Krawczyk

Kinga Sowa

Nauczyciele wychowania fizycznego:

Ewa Łazarz

Izabela Jaźwińska

Sebastian Klata

Zbigniew Syguła

 Piotr Tchórzewski

Tomasz Krukiewicz

Nauczyciele religii:

Agnieszka Słotwińska

Sebastian Zalewski

 ks. Andrzej Hepek

ks. Piotr Janiczek

Nauczyciele etyki:

Renata Tabiś

Leonarda Grzebinoga

Jolanta Krawczyk

Nauczyciele wychowania do życia w rodzinie:

Agnieszka Merta

Izabela Bugdoł

Barbara Zółkiewicz

Nauczyciele edukacji dla bezpieczeństwa:

Agata Firek

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej:

Agnieszka Kozieł

Barbara Marchelak

Małgorzata Łukasik

Mariola Góralska

Anna Świerczek

Beata Ziętek

Iwona Mrówka

Joanna Ceś

Jolanta Krawczyk

Leonarda Grzebinoga

Aleksandra Majorczyk

Nauczyciele oddziału przedszkolnego:

Agnieszka Nawrat

Katarzyna Szymanek

Nauczyciele – wychowawcy w świetlicy:

Anita Fijalkowska-Przybyłek

Małgorzata Kalisz

Anna Woźniak- Piłat

Sandra Imiełowska

Ewa Łazarz

Nauczyciele bibliotekarze:

Angela Saborin

Ewa Słania- Kawiorowska

Pedagog szkolny:

Aleksandra Kołodziejak

Psycholog szkolny:

Edyta Swoboda

Logopeda:

Anna Gmerek – Kwitowska

Nauczyciele współorganizujący kształcenie:

Ewa Widlarz

Justyna Malęga – Motłoch

Agata Opiatowska

Anna Lorens

Bożena Skubis