Sport w „trzynastce”

I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci -koszykówka

I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży – koszykówka

W dniu 24.11.2021 odbyły Mistrzostwa Powiatu w koszykówce chłopców klas VII-VIII. Chłopcy z naszej szkoły zajęli II miejsce i uzyskali awans do zawodów rejonowych. Gratulacje

I miejsce w Miejskim Turnieju Koszykówki chłopców.

W dniu 23.11.2021 odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w tenisie stołowym klas VII -VIII. Dziewczęta z naszej szkoły zajęły III miejsce i awansowały do zawodów rejonowych. Skład drużyny: Marta Czech i Nadia Obrusik. Gratulujemy.

W dniu 17 listopada odbyły się Rejonowe Igrzyska Młodzieży w badmintonie. Dwie nasze drużyny w składzie: Maria Zięba, Ewa Kudrys, Kuba Mędrzyk oraz Ignacy Lisowski zajęły III miejsce Gratulujemy.

W dniu 15 listopada odbyły się Mistrzostwa Powiatu w badmintonie klas VII-VIII. Nasze drużyny zajęły: II miejsce w kategorii chłopców oraz III miejsce w kategorii dziewcząt. Obie drużyny uzyskały awans do zawodów rejonowych.

Czekamy na dalsze sukcesy!

W dniu 09.11.2021r odbyły się Mistrzostwa Będzina w tenisie stołowym. Drużyna dziewcząt w składzie: Maria Zięba oraz Ewa Kudrys wywalczyła I miejsce. Drużyna chłopców w składzie: Kuba Mędrzyk orax Ignacy Lisowski zdobyła trzecie miejsce.

W dniu 22.10.2021 odbyły się Mistrzostwa Będzina w badmintonie dla klas VII-VIII. Reprezentacja naszej szkoły zdobyła I miejsce w kategorii dziewcząt i chłopców. Składy drużyn: Maria Zięba, Ewa Kudrys, Kuba Mędrzyk, Ignacy Lisowski.

I m w sztafetowych biegach przełajowych w powiecie i II m w rejonie

Mistrzostwa Będzina w badmintonie

W dniu 18.10.2019 odbyły się w naszej szkole Mistrzostwa Będzina w badmintonie klas VII -VIII.

Po zaciętej rywalizacji uczennice  – Jagoda Lubojańska oraz Dominika Machura zajęły I miejsce i awansowały do zawodów powiatowych.

Chłopcy w składzie: Bartosz Litewka oraz Kacper Szopa uzyskali brązowe medale. Gratulujemy.W dniu 16.10.2019 odbyły się w naszej szkole Mistrzostwa Będzina w badmintonie klas IV-VIPo zaciętej rywalizacji dziewczynki z naszej szkoły – Maria Zięba oraz Ewa Kudrys zajęły I miejsce i awansowały do zawodów powiatowych.Chłopcy w składzie: Kuba Mędrzyk oraz Jakub Buczek uzyskali brązowe medale. Gratulujemy.

Brązowy medal

W dniu 24.10.2019r dziewczęta z naszej szkoły wzięły udział w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego. Dziewczynki w składzie Ewa Kudrys i Amelia Kalita zdobyły brązowy medal oraz wywalczyły awans do zawodów rejonowych. Gratulujemy.