Sport w „trzynastce”

Mistrzostwa Będzina w badmintonie

W dniu 18.10.2019 odbyły się w naszej szkole Mistrzostwa Będzina w badmintonie klas VII -VIII.

Po zaciętej rywalizacji uczennice  – Jagoda Lubojańska oraz Dominika Machura zajęły I miejsce i awansowały do zawodów powiatowych.

Chłopcy w składzie: Bartosz Litewka oraz Kacper Szopa uzyskali brązowe medale. Gratulujemy.W dniu 16.10.2019 odbyły się w naszej szkole Mistrzostwa Będzina w badmintonie klas IV-VIPo zaciętej rywalizacji dziewczynki z naszej szkoły – Maria Zięba oraz Ewa Kudrys zajęły I miejsce i awansowały do zawodów powiatowych.Chłopcy w składzie: Kuba Mędrzyk oraz Jakub Buczek uzyskali brązowe medale. Gratulujemy.

Brązowy medal

W dniu 24.10.2019r dziewczęta z naszej szkoły wzięły udział w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego. Dziewczynki w składzie Ewa Kudrys i Amelia Kalita zdobyły brązowy medal oraz wywalczyły awans do zawodów rejonowych. Gratulujemy.