Sport w „trzynastce”

Nasze wiosenne osiągnięcia:

• II m w Igrzyskach Dzieci w 1/4 finału wojewódzkiego w czwòrboju lekkoatletycznym chłopców
  • II m w Mistrzostwach Będzina w czwòrboju lekkoatletycznym chłopców
  • II m w Igrzyskach Dzieci w powiecie będzińskim w czwòrboju lekkoatletycznym chłopców
  • II m w zawodach powiatowych w koszykówce 3×3 dziewcząt kl.4-6 w składzie Nicole Kopacka Julia Kulik Olimpia Kulesza Natalia Betleja.
  • III m w zawodach powiatowych w koszykówce chłopców 3×3 kl.4-6 w składzie Dominik Kamiński Bruno Marzec Stanisław Lisak Jakub Jeziorski
  • III m w zawodach powiatowych chłopców kl.8 w koszykówce 3×3 w składzie Jakub Buczek Jakub Trzepiatowski Jakub Tasak Ignacy Lisowski
  • I m w zawodach powiatowych dziewcząt kl.8 w koszykówce 3×3 w składzie Oliwia Kondzielnik Zuzanna Stawiasz Nicola Kropidłowska Maria Zięba
  • II m w zawodach powiatowych w piłce ręcznej chłopców kl.6
  • II m w zawodach powiatowych w piłce ręcznej dziewcząt kl.6
  • I m w zawodach rejonowych dziewcząt kl.8 w koszykówce
  • I m w zawodach rejonowych w koszykówce dziewcząt kl.6
  • III m w półfinale Igrzysk Dzieci w koszykówce kl.6

W dniu 29 marca na hali w Łagiszy odbyły się zawody szkolne. Mistrzostwa Będzina klas VII – VIII w piłce ręcznej chłopców.
Drużyna z naszej szkoły zajęła II miejsce i awansowała do zawodów powiatowych.
Gratulujemy.

W dniu 1 kwietnia odbyły się Mistrzostwa Będzina w mini piłce ręcznej chłopców.
Drużyna z naszej szkoły zajęła II miejsce i uzyskała awans do zawodów powiatowych.
Gratulacje.

I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci -koszykówka

I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży – koszykówka

W dniu 24.11.2021 odbyły Mistrzostwa Powiatu w koszykówce chłopców klas VII-VIII. Chłopcy z naszej szkoły zajęli II miejsce i uzyskali awans do zawodów rejonowych. Gratulacje

I miejsce w Miejskim Turnieju Koszykówki chłopców.

W dniu 23.11.2021 odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w tenisie stołowym klas VII -VIII. Dziewczęta z naszej szkoły zajęły III miejsce i awansowały do zawodów rejonowych. Skład drużyny: Marta Czech i Nadia Obrusik. Gratulujemy.

W dniu 17 listopada odbyły się Rejonowe Igrzyska Młodzieży w badmintonie. Dwie nasze drużyny w składzie: Maria Zięba, Ewa Kudrys, Kuba Mędrzyk oraz Ignacy Lisowski zajęły III miejsce Gratulujemy.

W dniu 15 listopada odbyły się Mistrzostwa Powiatu w badmintonie klas VII-VIII. Nasze drużyny zajęły: II miejsce w kategorii chłopców oraz III miejsce w kategorii dziewcząt. Obie drużyny uzyskały awans do zawodów rejonowych.

Czekamy na dalsze sukcesy!

W dniu 09.11.2021r odbyły się Mistrzostwa Będzina w tenisie stołowym. Drużyna dziewcząt w składzie: Maria Zięba oraz Ewa Kudrys wywalczyła I miejsce. Drużyna chłopców w składzie: Kuba Mędrzyk orax Ignacy Lisowski zdobyła trzecie miejsce.

W dniu 22.10.2021 odbyły się Mistrzostwa Będzina w badmintonie dla klas VII-VIII. Reprezentacja naszej szkoły zdobyła I miejsce w kategorii dziewcząt i chłopców. Składy drużyn: Maria Zięba, Ewa Kudrys, Kuba Mędrzyk, Ignacy Lisowski.

I m w sztafetowych biegach przełajowych w powiecie i II m w rejonie

Mistrzostwa Będzina w badmintonie

W dniu 18.10.2019 odbyły się w naszej szkole Mistrzostwa Będzina w badmintonie klas VII -VIII.

Po zaciętej rywalizacji uczennice  – Jagoda Lubojańska oraz Dominika Machura zajęły I miejsce i awansowały do zawodów powiatowych.

Chłopcy w składzie: Bartosz Litewka oraz Kacper Szopa uzyskali brązowe medale. Gratulujemy.W dniu 16.10.2019 odbyły się w naszej szkole Mistrzostwa Będzina w badmintonie klas IV-VIPo zaciętej rywalizacji dziewczynki z naszej szkoły – Maria Zięba oraz Ewa Kudrys zajęły I miejsce i awansowały do zawodów powiatowych.Chłopcy w składzie: Kuba Mędrzyk oraz Jakub Buczek uzyskali brązowe medale. Gratulujemy.

Brązowy medal

W dniu 24.10.2019r dziewczęta z naszej szkoły wzięły udział w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego. Dziewczynki w składzie Ewa Kudrys i Amelia Kalita zdobyły brązowy medal oraz wywalczyły awans do zawodów rejonowych. Gratulujemy.