Klasy 8

UWAGA!!!!!!! Od dzisiaj -15 czerwca ruszyła rekrutacja do szkół średnich!!!!!

Nie zapomnij się zarejestrować !!!!! Robisz to samodzielnie!!!!!! Powodzenia!

Postępowanie rekrutacyjne na rok szkolny 2020/2021 do klas I publicznych szkół ponadpodstawowych i klas wstępnych, o których mowa w art. 25 ust. 3 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe, z wyjątkiem publicznych szkół policealnych, publicznych branżowych szkół II stopnia oraz publicznych szkół dla dorosłych, jest przeprowadzane w nowych terminach określonych przez ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania. Nowe terminy postępowania rekrutacyjnego, a także terminy składania dokumentów są podawane do publicznej wiadomości na stronie internetowej urzędu obsługującego ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania.

Co zrobić aby we wrześniu znaleźć się w wymarzonej szkole? czytaj tutaj >>>

Oferta edukacyjna szkół ponadpodstawowych – KATALOG SZKÓŁ <<<

Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021 znajdziesz tutaj >>>

Drodzy ósmoklasiści i ich rodzice.
Serdecznie zapraszamy na Dni Otwarte on-line w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Będzinie, które odbędą się w dniach 21 i 22 maja, od 13 do 15 za pomocą aplikacji discord. Link zostanie podany w dniu 21 maja na stronie szkoły https://liblink.pl/Z6yhwdpJmM oraz na szkolnym fcb https://liblink.pl/A3QNqph4Gd
Będziecie mieli możliwość porozmawiania z uczniami, nauczycielami i uzyskania informacji na temat wybranych kierunków kształcenia w Naszej szkole. Uzyskacie odpowiedz na każde nurtujące Was pytanie dotyczące kontynuowania nauki.
Serdecznie zapraszamy