Festyn Rodzinny

W piątkowe popołudnie, w naszej szkole odbył się Festyn Rodzinny pod Honorowym Patronatem Starosty Będzińskiego Sebastiana Szaleńca.

Na dzieci i ich rodziny czekały liczne atrakcje takie jak: występy taneczne i wokalne uczniów, pokazy marżonetek , zespołu tańca indyjskiego „KAHANI DANCE”, zabawy na dmuchańcu. Dużym zainteresowaniem cieszyły się konkurencje sportowe ,quizy i zagadki, malowanie twarzy, rodzinne konkurencje sportowe, malowanie na stretchu, baloniada, konkursy wiedzy oraz emocjonująca jazda quadem dzięki „Róży Wiatrów ”.

Oj działo się ….

A po takiej ilości wrażeń można było spróbować pysznej kiełbaski z grilla, słodkich muffinek, waty cukrowej czy popcornu.

Mamy nadzieję, że kolejny festyn będzie równie udany a pełna fotorelacja na naszym szkolnym Facebook’u <<<