Poczta walentynkowa

14 lutego to wyjątkowy dzień dla wielu osób. 💋Jest to czas wyznawania zarówno miłości, sympatii jak i przyjaźni.
Uczniowie klas 1-3 także pamiętali o tym dniu . Z tej okazji Samorząd Uczniowski Klas I-III zorganizował pocztę walentynkową. 💌📮💌Już szóstego lutego przygotowana i pięknie ozdobiona skrzynka czekała  w seg. B. Każdy z uczniów klas I-III przez cały tydzień mógł wrzucić do skrzynki swoją walentynkę. 💌💌❤️❤️Poczta cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.
We wtorek  tj. 14.02.2023 korespondencja została rozdzielona na poszczególne klasy. Następnie kartki zostały doręczone do adresatów. Wszystkie kartki były niezwykle kolorowe i starannie przygotowane. Prócz uczniów kartkami obdarowani zostali także nasi nauczyciele ❤️❤️❤️