W dniu dzisiejszym uczniowie klasy I A uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Parku Korzonek. Dzieci brały udział w warsztatach, podczas których samodzielnie wykonały ekologiczne ekotorby. Następnie korzystały z licznych atrakcji na świeżym powietrzu. Odwiedziły m.in. labirynt, motolarnię oraz mini zoo. czytaj więcej…








