5 października cała nasza szkoła – uczniowie klas 1–8 – świętowała Dzień Misia! Z tej okazji każdy mógł przynieść do szkoły swojego ulubionego misia lub inną pluszową maskotkę. Od samego rana panowała radosna atmosfera, a pluszowi przyjaciele umilali wszystkim czas. czytaj więcej…







