Festyn Rodzinny

W piątek, 29 maja, w naszej szkole odbył się Festyn Rodzinny pod patronatem Prezydenta Miasta Będzina Pana Łukasza Komoniewskiego i Starosty Będzińskiego Pana Sebastiana Szaleńca, który zgromadził uczniów, rodziców i nauczycieli. Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji i niezapomnianych wrażeń. Nie czytaj więcej…