Mamy SZAFKI

Są już znane oficjalne wyniki głosowania Będzińskiego Budżetu Obywatelskiego 2025.

Mamy ogromną przyjemność poinformować, iż projekt zgłoszony w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego, dotyczący zakupu szafek szkolnych został głosami mieszkańców Będzina wybrany do realizacji.

Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w głosowanie oraz głosy oddane na projekt dotyczący naszej szkoły. Dziękujemy także autorom projektu- Radzie Rodziców Szkoły Podstawowej nr 13 za cenną inicjatywę.

Składamy podziękowania również rodzicom, nauczycielom oraz wszystkim tym, którzy zaangażowali się w promocję projektu, co zaowocowało sukcesem w głosowaniu i wyborem projektu do realizacji.

Dziękujemy.