Warsztaty terenowe

Uczniowie z klas 6 na lekcji geografii byli na warsztatach terenowych , uczyli się  wyznaczać kierunki, obliczać odległości, mierzyć wysokości, posługiwać się  gnomonem, korzystać z mapy i rysować plan Syberki .