8d w Tatrach

W dniach 14-15 czerwca 2022r klasa 8d wraz z wychowawcą Panią Agnieszką Tokarską i Panią Katarzyną Trzcionką była na wycieczce w pięknych górach Tatrach.
Uczniowie podziwiali piękno Tatr min: w Dolinie Kościeliśckiej , Dolinie Białego i Dolinie Strążyskiej. Po wędrówkach w Tatrach klasa odpoczywała w ośrodku „U Aniołka” w Murzasichle- gdzie mogła korzystać z basenu, piłkarzyków, boiska do siatkówki, ping-ponga, siłowni. Wieczorem było ognisko. Uczniowie odwiedzili również Centrum Edukacji Tatrzańskiego Parku Narodowego gdzie w bardzo nowoczesnych multimedialnych salach dodatkowo zdobywali wiedzę o Tatrach. Klasa chociaż zmęczona wędrówkami po górach wróciła z wycieczki zadowolona i z pięknymi wspomnieniami. Organizatorem wycieczki było biuro podróży „Vita-Sun „z Będzina.