„Mały OKR”

W dniach 21 i 22 marca br. w będzińskiej bibliotece odbyły się miejskie eliminacje konkursu recytatorskiego „Mały OKR” w dwóch kategoriach wiekowych. W wyniku konkursu szkolnego naszą szkołę reprezentowały uczennice: Marysia Biskupska, Julia Lorens, Maria Łysek – kategoria klas IV-VI oraz Emilia Kwiecień i Emilia Kuś – kategoria klas VII-VIII.

W kategorii „Wywiedzione ze słowa” bezapelacyjnie wygrała Marysia Biskupska i w najbliższych dniach będzie występowała w Katowicach w etapie wojewódzkim. Trzymamy kciuki!

Nie zawiodły też starsze uczestniczki – Emilia Kwiecień zajęła II miejsce, a Emilia Kuś zdobyła wyróżnienie.

Ponadto Emilia Kwiecień wzięła udział w konkursie recytatorskim organizowanym przez II LO im. E. Plater w Sosnowcu i tam zajęła również II miejsce.

Wszystkim laureatkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.