W konkursie wzięło udział 64 uczniów, 185 fotografii w trzech kategoria.
Wszystkie zdjęcia były wspaniałe i komisja konkursowa miała trudne zadanie. Jednak po dużych dyskusjach udało się wyłonić zwycięzców.
- W kategorii zwierzęta:
- I miejsce – Szmajda Jakub (5b)
- II miejsce – Mańka Liliana ( 2b)
- III miejsce – Rerak Mateusz (3a)
- W kategorii rośliny:
- I miejsce – Krzos Szymon (3a)
- II miejsce – Koźlik Florianna ( 1c)
- III miejsce – Kowenia Laura (3c)
- W kategorii pejzaż:
- I miejsce – Kopeć Martyna (4a)
- II miejsce Nawrot Aleksandra ( 3a)
- III miejsce – Szwed Magdalena (7c)



