Podsumowanie konkursu fotograficznego: „Przyroda w obiektywie”.

W konkursie wzięło udział 64 uczniów, 185 fotografii w trzech kategoria.

Wszystkie zdjęcia były wspaniałe i komisja konkursowa miała trudne zadanie. Jednak po dużych dyskusjach udało się wyłonić zwycięzców.

  1. W kategorii zwierzęta:
  • I miejsce – Szmajda Jakub (5b)
  • II miejsce – Mańka Liliana ( 2b)
  • III miejsce – Rerak Mateusz (3a)
  1. W kategorii rośliny:
  • I miejsce – Krzos Szymon (3a)
  • II miejsce – Koźlik Florianna ( 1c)
  • III miejsce – Kowenia Laura (3c)
  1. W kategorii pejzaż:
  • I miejsce – Kopeć Martyna (4a)
  • II miejsce Nawrot Aleksandra ( 3a)
  • III miejsce – Szwed Magdalena (7c)