Dzień kropki

W dniu 15.09.2021 r. po raz pierwszy obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Kropki przygotowany przez Samorząd Szkolny Klas I-III Kilka dni wcześniej uczniowie zostali zachęceni do założenia w tym dniu elementów garderoby w kropki, były to piękne kropkowe kreacje. Był to dzień pełen kropkowych atrakcji. Dzięki pomocy wychowawców klas I-III uczniowie poznali historie tego święta poprzez opowiadanie o dziewczynce imieniem Vashti. Jego bohaterką jest mała dziewczynka, która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości.

Uczniowie tego dnia otrzymali kolorowe kropki, na których rysowali jak również opisywali jaki jest ich największy talentem  , co najbardziej lubią robić. Talenty naszych uczniów zostały umieszczone na gazetce Samorządu szkolnego. Dzięki temu dowiedzieliśmy się ile talentów i zainteresowań maja nasi najmłodsi uczniowie.
Ten dzień wywołał wiele uśmiechów i radości. Pozwolił uczniom zrozumieć fakt, iż każdy z nas ma jakiś talent i najważniejsza jest wiara w swoje możliwości. Za rok na pewno będziemy z kropką!!!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej kropkowej galerii.
Opiekunowie Samorządu Szkolnego Kl I-III
Sandra Imiełowska