Dzień Ziemi

Uczniowie klasy 2a i 2b zaprezentowali się pozostałym uczniom kl.1-3 w programie artystycznym z okazji Dnia Ziemi. W humorystyczny sposób pokazali, w jaki sposób na co dzień można dbać o naszą planetę.

Fotorelacja na fb szkolnym .