Dzień Życzliwości i Pozdrowień

21 listopada nasza szkoła po raz kolejny obchodziła Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Był to dzień wyjątkowy, pełen uśmiechów, dobrych uczynków, miłych słów, gestów, pozytywnych emocji. Było radośnie, życzliwie i słodko. Ten dzień był okazją do rozmów na temat tego, jak być życzliwym i jak okazywać życzliwość w różnych sytuacjach i miejscach.

Aby przypomnieć uczniom ideę bycia życzliwym dla drugiego człowieka działała poczta  Życzliwości i Pozdrowień za której pośrednictwem uczniowie i nauczyciele mogli przesłać pozdrowienia i życzenia do wybranych osób. W dniu uroczystości wszystkie listy trafiły do adresatów.

Uczniowie klas I-III wraz z swoimi wychowawcami  wykonali medale życzliwości a następnie udekorowali nimi drzwi swoich sal .