Festiwal Dobrych Serc

Fotorelacja tutaj <<<

Dzisiaj w naszej szkole🏫 odbyło się wydarzenie w ramach ♥️♥️ Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ♥️♥️pod hasłem: „Festiwal dobrych serc”♥️♥️. Z tej okazji uczniowie przygotowali pokazy talentów🎤🪈🎻🎸🎹🩰🤸‍♀️, odbyły się licytacje 💰, kiermasz oraz działała kawiarenka🥧🧁🍰☕️. Gościliśmy również Naczelnika Wydziału Oświaty Pana Romana Goczoła , Panów Radnych Michał Fiuk , Sławomira Brodzińskiego. Podczas festiwalu panowała niezwykle miła atmosfera!

Cały dochód z tej akcji przeznaczony jest na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.♥️♥️♥️♥️

Dziękujemy za Wasze dobre serca!🫶🫶🫶🫶

Jesteście wspaniali! ♥️♥️♥️♥️

Dziękujemy za wsparcie 🫶🫶🫶🫶🫶

Centrum Sportu i Rekreacji Agatsu

Grupa Ratownictwa Medycznego OSP Dąbrowa Górnicza – Śródmieście

Ania Kotuła Fotografia

LejdisFit

Interskills Paintball Katowice

Dance4you fitness club

Centrum Medyczne Promed