Finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe to bardzo ważne wydarzenie w roku szkolnym. Sprawdzają wiedzę, która wykracza poza zagadnienia omawiane na lekcjach oraz talent i naturalne predyspozycje ucznia.

W tym roku szkolnym mamy dwoje finalistów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych:

Zuzanna Malicka z kl. 8 e – z języka polskiego

Sebastian Przybyło z kl. 8 f – z fizyki

Serdecznie gratulujemy Zuzannie i Sebastianowi, którym Pani Dyrektor wręczyła zaświadczenia finalistów, życząc następnych sukcesów. Dumni ze swoich uczniów są również nauczyciele: Danuta Owczarzak – Barańska – fizyk oraz Anna Samsonowicz – polonista.

Zuzi i Sebastianowi życzymy wysokich wyników z egzaminu ósmoklasisty oraz dostania się do wymarzonej szkoły średniej, w której – będąc finalistą konkursu przedmiotowego – dostaną przy rekrutacji dodatkowe 7 punktów.