Głosuj na bezpieczne przejście dla pieszych

Halo Będzin 😉 Wszystkim zależy na bezpieczeństwie w naszym mieście! I choć robimy co w naszej mocy, od czasu do czasu pojawiają się takie dodatkowe możliwości jak ta 👉🏼 głosowanie na bezpieczne przejście dla pieszych 🚦

🟠 Nasze miasto bierze udział w konkursie firmy Orange – przeznaczonym dla gmin. Wystarczy, że klikniecie w link ➡️ https://inteligentneprzejscie.pl/ wybierzecie BĘDZIN i wpiszecie kod uwierzytelniający, który dostaniecie na swój numer telefonu i już! 😉

Każdy głos ma znaczenie☝🏼 Miasta z największą ilością głosów zgarną nagrodę główną – stworzenie inteligentnego przejścia dla pieszych 👍🏼 Co to takiego? Przejście wyposażone w specjalne czujniki ruchu, które z daleka wykryją pieszych, aktywując świetlną i dźwiękową sygnalizację ostrzegawczą 🔊🚦

Działamy 👍🏼