II edycja Międzyszkolnego Konkursu „ZWYCZAJE I TRADYCJE WIELKANOCNE” zakończona!

Dnia 11 kwietnia 2022r. został rozstrzygnięty Międzyszkolny Konkurs dla uczniów klas III „TRADYCJE I ZWYCZAJE WIELKANOCNE”. Jego celem było rozwijanie zainteresowań dzieci tradycyjną kulturą obrzędową oraz upowszechnianie wiedzy na temat zwyczajów związanych z okresem Świąt Wielkiej Nocy. W ramach konkursu uczestnicy przygotowali prezentację multimedialną w programie MS PowerPoint.

Komisja konkursowa obejrzała i oceniła wszystkie prace. Po przeanalizowaniu ich treści pod kątem zgodności z tematem konkursu oraz ogólnego wrażenia artystycznego nagrodzono i wyróżniono autorów następujących prac:

I miejsce: Stanisław Dudek SP nr 6

II miejsce: Natan Klamiński SP nr 11

                   Zuzia Skóra SP 13

III miejsce: Lena Adamus SP nr 3

Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia za opracowane prezentacje.

Dziękujemy wszystkim dzieciom, rodzicom i nauczycielom za zaangażowanie w przygotowanie prac konkursowych.

Uczestnikom konkursu gratulujemy wiedzy, umiejętności i pomysłowości. Zobaczcie sami najlepsze video 🙂