Konkursy przyrodnicze

W listopadzie w naszej szkole odbyły się konkursy przedmiotowe. W konkursie brały udział osoby zainteresowane tematyką przyrodniczo – biologiczno – chemiczną. Z całej szkoły 11 uczniów zgłosiło się do konkursu biologicznego, 9 do konkursu chemicznego i  15 osób do konkursu przyrodniczego. Łącznie tą tematyką zainteresowało się nie mało bo, aż 35 osób z całej szkoły. Wszystkie osoby miały do wykonania 30 zadań testowych. Były to pytania dopasowane do zakresu materiału wymaganego w konkretnych klasach. Zadania były przygotowane przez kadrę ekspertów. Konkurs trwał 45 minut i przebiegał w miłej atmosferze. Wśród tych 35 uczestników 3 uczniów klasy IV wykazało się fenomenalną wiedzą przyrodniczą. Julia Bjanid, Karolina Pieczyrak, Maria Biskupska uzyskały miano laureata co nagrodzone zostało dyplomami laureatów, oceną celującą z przyrody oraz nagrodą książkową.

 Za organizację konkursów na terenie szkoły odpowiedzialne były Panie Katarzyna Trzcionka – chemiczka i Katarzyna Sobota – biolog. Panie były bardzo pozytywnie zaskoczone szybkością wykonywania zadań przez uczestników.