Mistrzostwa Będzina w piłce ręcznej chłopców

W dniu 19 stycznia odbyły się Mistrzostwa Będzina w piłce ręcznej chłopców Igrzyska Dzieci. Drużyna z naszej szkoły zajęła I miejsce. Gratulujemy.