Dzień otwarty w naszej szkole

Jeśli chcesz poznać fajnych kolegów, nawiązać nowe przyjaźnie, rozwijać swoje zainteresowania czy realizować pasje – przyjdź do nas, do SP nr 13.
Tutaj 🙂 nie będziesz się nudził.
Tutaj 🙂 stawiamy na Twoją kreatywność.
Tutaj 🙂 dbamy o miłą i przyjazną atmosferę.
Tutaj 🙂 nauczysz się tak wiele.

Dnia 22 lutego 2024 r. dyrekcja szkoły, grono pedagogiczne i uczniowie SP nr 13 w Będzinie zorganizowali Dzień Otwarty naszej placówki. Do odwiedzin zostali zaproszeni rodzice przedszkolaków wraz ze swoimi pociechami. W czasie spaceru zaproszeni goście z wielkim zainteresowaniem przyglądali się urządzeniu klas i pracowni, sprzętom  zgromadzonym w Pracowni Edukacji Regionalnej oraz wystawom prac dziecięcych. Na szkolnym telebimie wyświetlana była prezentacja multimedialna naszej placówki. Zaproponowaliśmy również szereg ciekawych zajęć jak: pokaz „Historia w pudełku”, eksperymenty biologiczno – chemiczne, warsztaty z masy porcelanowej, zabawy klockami Lego Education, zabawy w programowanie robotów, pokaz pracy drukarki 3D, zabawy kolorowymi pufami w sali do gimnastyki korekcyjnej, zabawy kołem fortuny w bibliotece szkolnej oraz malowanie twarzy. Mamy nadzieję, że podjęte przez nas działania przyczyniły się do stworzenia pozytywnego obrazu naszej placówki w środowisku lokalnym i udowodniły, iż potrafimy sprostać oczekiwaniom i wymaganiom rodziców zapisujących dzieci do klas pierwszych szkoły podstawowej.