Nowy rok szkolny 2020/2021

Drodzy Uczniowie, życzę Wam, aby każdy dzień nauki w nowym roku szkolnym, był dla Was dniem odkrywania pasji, zainteresowań i zdolności. Niech pracowitość i sumienność pozwolą Wam osiągnąć zamierzone cele.

Szanowni Rodzice, Państwu życzę, aby osiągnięcia i sukcesy Waszych dzieci przyniosły wiele radości, zadowolenia i dumy. Życzę dobrej współpracy ze szkolą, w poczuciu wspólnej odpowiedzialności za dzieci i młodzież.

Z kolei Wam, drodzy Nauczyciele i Wychowawcy, w rozpoczynającym się nowym roku szkolnym życzę , aby Państwa oddanie, profesjonalizm oraz pasja w nauczaniu i wychowaniu dzieci była źródłem satysfakcji i poczucia spełnienia.

Wszystkim pracownikom szkoły życzę spokojnej i efektywnej pracy.

Rok szkolny 2020/2021 z uwagi na trudny czas pandemii przynosi wiele zmian. Potraktujmy nową sytuację jako wyzwanie i szansę na nowe doświadczenie. Niech ten rok będzie kolejnym rokiem owocnej nauki, pełnym sukcesów, radości i pozytywnych emocji. Niech upłynie w atmosferze zrozumienia i wzajemnej życzliwości.

p.o. dyrektor

Małgorzata Gajdka