Powiatowy konkurs plastyczny pt. „ Zaczarowany ogród” rozstrzygnięty!

W Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursu plastycznego  „Zaczarowany ogród”, ogłoszonego jesienią. Na konkurs napłynęło ponad 200 prac z całego powiatu będzińskiego m. in. z: Mierzęcic, Psar, Będzina, Czeladzi, Sarnowa, Gródkowa. Wśród osób nagrodzonych znaleźli się uczniowie naszej szkoły. Zaszczytne wyróżnienia zdobyli: Julia Lorens z kl. IV D, Oliwier Mainka-Samborek z kl. VI C oraz Nadia Bijak, Natalia Dziedziewicz, Alicja Lisak z kl. VI  D. Nagrodzone prace uczniowie wykonali na zajęciach koła plastycznego pod kierunkiem pani Doroty Korus. Podczas gali w Miejskim Ośrodku Kultury można było podziwiać wystawę obrazów, wykonanych w różnorodnych technikach plastycznych, które wniosły wiele kolorów i ciepła w ten zimowy czas.

 Życzymy młodym artystom kolejnych sukcesów!