Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Mój przyjaciel – miś pluszowy”

25 listopada obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. To właśnie z tej okazji w Naszej szkole został zorganizowany konkurs plastyczny „Mój przyjaciel – miś pluszowy ”. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej postać misia. Dzieci mogły wybrać technikę wykonania i wielkość pracy. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. W dniu 26 listopada nastąpiło jego rozstrzygnięcie. Uczniowie wykonali wiele, przepięknych prac, więc Komisja Konkursowa miała niełatwe zadanie.
Ostatecznie wybrano 10 prac, których autorzy zajęli następujące miejsca:

I miejsce
Marcel Białas kl. I b
Kamil Łabędzki kl. I a

II miejsce
Tomasz Zimny  kl. I a
Lena Nowak kl. III d

III miejsce
Leon Zemła kl. III b
Magdalena Szwed kl. III c

Wyróżnienia

Amelia Różycka  kl. II a
Emil Śmigla kl. II d
Hanna Słota kl. I a
Wojciech Lorenz kl. I a

Wszystkim dzieciom składamy serdeczne gratulacje i podziękowania za udział w konkursie.
Gratulujemy pomysłowości!