Świąteczne rękodzieło

Przez kilka tygodni na zajęciach koła plastycznego uczniowie tworzyli ozdoby na aukcję charytatywną, którą zorganizowała nasza szkoła. Wszyscy wykazywali się wielką fantazją, kreatywnością i niezwykłym kunsztem wykonania.

Uczniowie z kl. IVa, IVb, Vb, Vd, VIc, VId, VIIa wykorzystywali różnorodne materiały plastyczne,

dzięki czemu uzyskiwali bardzo interesujące efekty. Rękodzieło świąteczne powstawało z patyczków do lodów, papieru, sznurka, włóczki, tkanin, styropianu i szklanych butelek.

Powstało wiele ciekawych ozdób świątecznych, które na pewno spodobają się i sprawią wiele radości osobom obdarowanym.

Wszystkim gratulujemy pomysłów i dziękujemy za przekazanie prac na aukcję charytatywną.

Zapraszamy do obejrzenia świątecznego rękodzieła w naszej galerii zdjęć i oczywiście do zakupów na kiermaszu.