Szczęśliwa 13 na Wielkanoc

Cyklicznie od kilkunastu  lat Szkolny Klub Wolontariatu Caritas Syberka  organizuje akcje charytatywne. W dniach od 21 marca do 1 kwietnia 2022 r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 13 wraz z Rodzicami wzięli udział w akcji   „SZCZĘŚLIWA 13 NA WIELKANOC”.

Celem akcji był uprzyjemnienie świąt  Pacjentom Zakładu Pielęgnacyjno- Opiekuńczego i  Paliatywnego w szpitalu w Będzinie oraz Zakładu Opiekuńczo- Pielęgnacyjnego w szpitalu w Sosnowcu.

Dzięki Waszym wielkim sercom zebraliśmy wiele świątecznych słodyczy, kosmetyków i artykułów chemicznych. Z tych produktów opiekunowie wolontariatu ładnie zapakowali 26 paczek i  8 kwietnia dostarczyli wraz kartkami świątecznymi  Osobom, które niestety na święta pozostaną w  szpitalu.

Wszystkim Darczyńcom, którzy przyczynili się do przygotowania świątecznych paczek składamy serdeczne podziękowania i życzymy by czynione dobro powracało do Nich nie tylko w okresie świątecznym.

Szkolny Klub Wolontariatu Caritas Syberka wraz z opiekunami.