Szczęśliwa 13 na Wielkanoc

Od wielu lat Klub Wolontariatu Caritas Syberka  organizuje akcje charytatywne.  Także i w tym roku w dniach 13-24 marca uczniowie Szkoły Podstawowej nr 13 wraz z Rodzicami wzięli udział w akcji   „SZCZĘŚLIWA 13 NA WIELKANOC”.

Dzięki Waszym wielkim sercom zebraliśmy wiele słodyczy, kosmetyków i artykułów chemicznych. Z tych produktów opiekunowie wolontariatu zapakowali 34 paczuszki i  3 kwietnia dostarczyli wraz kartkami świątecznymi   Pacjentom Zakładu Pielęgnacyjno- Opiekuńczego i  Paliatywnego w szpitalu w Będzinie, którzy święta spędzą w szpitalu.

Wszystkim Darczyńcom, którzy przyczynili się do przygotowania świątecznych paczek składamy serdeczne podziękowania i życzymy, by czynione dobro powracało do Nich, nie tylko w okresie świątecznym.

Szkolny Klub Wolontariatu Caritas Syberka wraz z opiekunami.