Szczęśliwa 13 na Wielkanoc

I w czasie pandemii można zrobić coś dobrego czyli SZCZĘŚLIWA 13 NA WIELKANOC

Cyklicznie od kilkunastu  lat Szkolny Klub Wolontariatu Caritas Syberka  organizuje akcje charytatywne. W dniach od 8 do 19 marca 2021 r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 13 wraz z Rodzicami wzięli udział w akcji   „SZCZĘŚLIWA 13 NA WIELKANOC”.

Celem akcji był uprzyjemnienie świąt  Pacjentom Zakładu Pielęgnacyjno- Opiekuńczego w  szpitalu w Będzinie. Dzięki Waszym wielkim sercom zebraliśmy wiele świątecznych słodyczy, kosmetyków i artykułów chemicznych. Z tych produktów opiekunowie wolontariatu ładnie zapakowali 34 paczki i  23 marca dostarczyli wraz kartkami świątecznymi  Osobom, które niestety na święta pozostaną w  w szpitalu.

Otworzyliście tak szeroko Swoje serca na potrzeby Osób wymagających wsparcia, że udało się również sprawić radość Pacjentom z oddziału paliatywnego w Będzinie. Dostarczyliśmy Im też od Was świąteczne upominki z życzeniami świątecznymi.

 Jak zwykle nasza akcja sprawiła obdarowanym wiele radości, a nam satysfakcję z tego ,  że potrafimy wspólnie czynić dobro  mimo ograniczeń z jakimi obecnie się zmagamy.

Wszystkim Darczyńcom, którzy przyczynili się do przygotowania świątecznych paczek składamy serdeczne podziękowania i życzymy by czynione dobro powracało do Nich nie tylko w okresie świątecznym.

Szkolny Klub Wolontariatu Caritas Syberka wraz z opiekunami.