„Szczęśliwa 13 pod choinkę”

Wzorem lat ubiegłych Szkolny Klub Wolontariatu Caritas Syberka zorganizował w dniach od 27 listopada do 11 grudnia 2023r. akcję charytatywną „SZCZĘŚLIWA 13 POD CHOINKĘ”, której celem było przygotowanie świątecznych paczek dla Pacjentów Zakładu Pielęgnacyjno- Opiekuńczego w szpitalu w Będzinie oraz osób potrzebujących z Syberki.

W akcji licznie wzięli udział Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 13 wraz z Rodzicami. Dzięki Waszym wielkim sercom zebraliśmy wiele świątecznych słodyczy, kosmetyków i artykułów chemicznych. Z tych produktów opiekunowie wolontariatu wraz z wolontariuszami przygotowali 31 paczek i 14 grudnia dostarczyli wraz z kartkami świątecznymi Osobom, które niestety na święta pozostaną w szpitalu. Z przyniesionych artykułów przygotowano również 35 paczek świątecznych dla osób potrzebujących z naszego osiedla.

Wszystkim Darczyńcom, którzy przyczynili się do przygotowania świątecznych paczek składamy serdeczne podziękowania i życzymy, by czynione dobro powracało do Was nie tylko w okresie świątecznym.

Szkolny Klub Wolontariatu Caritas Syberka wraz z opiekunami