Szkolny Konkurs Bożonarodzeniowy

W tym roku konkurs nosił tytuł: „NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA ŚWIĄTECZNA” i był przeznaczony dla uczniów kl. IV – VII. Zadaniem uczestników konkursu było zrobienie oryginalnej, dekoracyjnej i estetycznej kartki świątecznej w czasie jednej godziny lekcyjnej. Dobór materiałów oraz sposób realizacji pomysłu należał do konkursowiczów.
Uczniowie dali prawdziwy popis swojej wyobraźni i umiejętności. Wykonali wspaniałe kartki, nawiązujące do symboliki świąt Bożego Narodzenia. Poziom artystyczny prac był bardzo wysoki, gdyż kartki miały również trafić na aukcję charytatywną, zorganzowaną dla naszej koleżanki Sandry. Jury w trakcie oceny miało spory problem z wyłonieniem laureatów. Ostatecznie ustalono 13 równorzędnych nagród, nawiązując do numeru naszej szkoły. Nagrodzone prace można podziwiać w Szkolnej Galerii Sztuki. Dzięki laureatom konkursu powstała wystawa, która swoim niepowtarzalnym urokiem wzbudza zachwyt, tworzy uroczy klimat świąteczny i jest oryginalną ozdobą szkolnego korytarza.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłów i zaangażowania. Tym, którzy zwyciężyli życzymy kolejnych sukcesów, a pozostałych uczniów zachęcamy do udziału w innych konkursach i dziękujemy za miłą zabawę. Konkurs zorganizowała pani Dorota Korus – nauczyciel plastyki i techniki, a nagrody dla laureatów w tym roku ufundował Samorząd Uczniowski.

WYNIKI KONKURSU

Jury wybrało 13 zwycięzców:

 1. ANTONINA STANICZEK KL. IVD
 2. EMILIA ZIĘBA KL. IVD
 3. EMILIA DZIEDZIC KL. VA
 4. KAROLINA GŁUCH KL. VB
 5. OLIWIER SAMBOREK-MAINKA KL. VC
 6. AMELIA JĘCZMYK KL. VC
 7. VANESSA LIS KL. VD
 8. WIKTOR SZALENIEC KL. VIA
 9. LAURA TRZCIONKA KL. VIA
 10. WIKTORIA JUSZCZYK KL. VIA
 11. PIOTR GÓRNIAK KL. VIA
 12. LENA KLIMCZYK KL. VIB
 13. VIKTORIA JAŚKIEWICZ-KSIĘŻYC