Szkolny Konkurs Bożonarodzeniowy

W tym roku konkurs nosił tytuł: „NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA ŚWIĄTECZNA” i był przeznaczony dla uczniów kl. IV – VII. Zadaniem uczestników konkursu było zrobienie oryginalnej, dekoracyjnej i estetycznej kartki świątecznej w czasie jednej godziny lekcyjnej. Dobór materiałów oraz sposób realizacji pomysłu należał do konkursowiczów.
Uczniowie dali prawdziwy popis swojej wyobraźni i umiejętności. Wykonali wspaniałe kartki, nawiązujące do symboliki świąt Bożego Narodzenia. Poziom artystyczny prac był bardzo wysoki, gdyż kartki miały również trafić na aukcję charytatywną, zorganzowaną dla naszej koleżanki Sandry. Jury w trakcie oceny miało spory problem z wyłonieniem laureatów. Ostatecznie ustalono 13 równorzędnych nagród, nawiązując do numeru naszej szkoły. Nagrodzone prace można podziwiać w Szkolnej Galerii Sztuki. Dzięki laureatom konkursu powstała wystawa, która swoim niepowtarzalnym urokiem wzbudza zachwyt, tworzy uroczy klimat świąteczny i jest oryginalną ozdobą szkolnego korytarza.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłów i zaangażowania. Tym, którzy zwyciężyli życzymy kolejnych sukcesów, a pozostałych uczniów zachęcamy do udziału w innych konkursach i dziękujemy za miłą zabawę. Konkurs zorganizowała pani Dorota Korus – nauczyciel plastyki i techniki, a nagrody dla laureatów w tym roku ufundował Samorząd Uczniowski.

WYNIKI KONKURSU

Jury wybrało 13 zwycięzców:

1. ANTONINA STANICZEK KL. IVD
  2. EMILIA ZIĘBA KL. IVD