Szkolny Konkurs na Oryginalną Zakładkę do Książki

„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła” (Wisława Szymborska)

W 2023r. przypada setna rocznica urodzin Wisławy Szymborskiej. Z tej okazji zapraszamy do udziału w SZKOLNYM KONKURSIE NA ORYGINALNĄ ZAKŁADKĘ DO KSIĄŻKI.

Regulamin konkursu:

1. Zakładka powinna mieć wymiary 6×18 cm.

2. Tematyka: Polska Noblistka – Wisława Szymborska.

Jedna strona: np. portret/zdjęcie W.Szymborskiej, krótka biografia;   druga strona zakładki : tytuły wierszy, tomików poezji, cytaty poetki itp.

3. Zakładki powinny być kolorowe, z tektury, oryginalnie ozdobione, mile widziane laminowane.

4. Prace prosimy o dostarczenie w „koszulkach” , kartką z imieniem, nazwiskiem i klasą (ZAKŁADEK NIE PODPISUJEMY).

5.Termin : 22 grudnia 2022 r. (do p.Brandys s.124 lub p.Tabiś s.123 C II p). Rozstrzygnięcie konkursu 11 stycznia 2023r.

6. Wykonawcy najbardziej oryginalnych prac otrzymają dyplomy i nagrody.

Docenimy Wasz pomysł, estetykę pracy i ciekawą technikę wykonania zakładki.

Zapraszamy wszystkich