Szkolny konkurs plastyczny „Portret mojego nauczyciela”

Z okazji Dnia Nauczyciela z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego klas I-III odbył się w naszej szkole konkurs plastyczny pt. „Portret mojego nauczyciela”. W konkursie brali udział uczniowie klas I-III. Dzieci wykonały piękne prace, sprawiając tym wiele radości swoim nauczycielom.  Efekty pracy uczniów można podziwiać na tablicy Samorządu Uczniowskiego klas I-III umieszczonej na szkolnym korytarzu.

Wyniki konkursu prezentują się następująco:

I miejsce

Franciszek Rudy kl.2a

Przemysław Niziałek kl.1b

Hanna Gadaczek kl.1c

Maria Łysek kl.3a

II miejsce

Zlata Trachuk kl.2c

Martyna Kopeć kl.1a

Julia Gojdź kl.1c

Zuzanna Szczęsny kl.3d

III miejsce

Zuzanna Zając kl.1c

Wojciech Lorenz kl.2a

Aleksander Kostecki kl.1a

Wyróżnienie

Letycja Sajdak kl.1b

Oliwia Żelezik kl.1a

Tomasz Zimny kl.2a

Emilia Angielska kl.3b

Oliwia Moskal kl.2c

Liliana Wojtanowska kl.1c

Gratulujemy talentów i dziękujemy za wspaniałe prace!