Szkolny konkurs „Zakładka do Książki”

W 2024r. przypada 130 – rocznica urodzin Juliana Tuwima. Z tej okazji zapraszamy do udziału w SZKOLNYM KONKURSIE NA ORYGINALNĄ ZAKŁADKĘ DO KSIĄŻKI!!!

Regulamin konkursu:

1. Zakładka powinna mieć wymiary 6 cm x18 cm.

2. Tematyka: poeta polski Julian Tuwim. Postać znana zarówno dorosłym, jak i dzieciom.

Jedna strona zakładki: np. portret/zdjęcie J. Tuwima, krótka biografia; druga strona zakładki: tytuły wierszy, tomików poezji, cytaty poety itp.

3. Zakładki powinny być kolorowe, z tektury, oryginalnie ozdobione, mile widziane laminowane.

4. Wykonane prace prosimy o dostarczenie w „koszulkach” oraz kartką z imieniem, nazwiskiem i klasą (ZAKŁADEK NIE PODPISUJEMY!!!).

5. Termin dostarczenia: do 10 stycznia 2024r. (do p. A. Brandys s.124). Rozstrzygnięcie konkursu: 17 stycznia 2024r.

6. Wykonawcy najbardziej oryginalnych prac otrzymają dyplomy i nagrody.

Docenimy Wasz pomysł, estetykę pracy i ciekawą technikę wykonania zakładki.

Zapraszamy wszystkich do udziału!!!