Wycieczka klas 4a i 4d

W dniu 06.10.2021r klasy 4a i 4d brały udział w wycieczce integracyjnej do alpakarni w Siewierzu. Wycieczka była bardzo owocna w ciekawostki dotyczące tak niesamowicie miłych zwierzątek jakimi są alpaki. Uczniowie bardzo chętnie wzięli udział w warsztatach edukacyjnych poświęconych życiu, zachowaniu, potrzebą żywieniowym alpak.  Babcia naszego ucznia Pani Krystyna, która prowadziła warsztaty zorganizowała konkurs z nagrodami rzeczowymi ale pojedynek między uczniami był tak trudy do rozstrzygnięcia, że nie była w stanie wytypować jednego zwycięzcy. Pani była zachwycona wiedzą naszych bardzo zdolnych uczniów. W alpakarni uczniowie mieli okazję podziwiać, głaskać, karmić przesympatyczne, milusińskie zwierzaczki. Klasy 4a i 4d uczestniczyły wspólnie z Paniami opiekunkami tj.: P. Beatą Krawczyk, P. Agnieszką Kopą i P. Joanną Ceś w ognisku klasowym, na którym upiekliśmy smaczne kiełbaski i słodziutkie pianki. Niestety Nasz pobyt w tym przepięknym miejscu musiał ulec skróceniu ze względu na fatalną pogodę. Jednak to tylko podsyciło naszą chęć do planowania następnej wycieczki klasowej.