Wyniki konkursów „Czworonóg w obiektywie”, „Czworonóg w tarapatach! Jak mógłbym go uratować?”

W ramach przeprowadzonej akcji „Zbiórka dla Burka” zorganizowano, we współpracy z Redakcją WagnerPressII,  poniższe konkursy.      Uczniowie mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności polonistyczne oraz fotograficzne. Okazało się, że uchwycić zwierzątko w zabawnej pozie w kadrze, nie jest łatwym zadaniem. Jury jednomyślnie zdecydowało, że w konkursie „Czworonóg w obiektywie” klasyfikacja wygląda następująco:

I miejsce – Aleksandra Zegan(klasa VIIf– „Radosny Hektor” )

II miejsce – Aleksandra Pilarczyk (klasa Va „Wesoła zabawa piesków”)

III miejsce – Bruno Czaja (klasa VIIf „Muzyczny relaks Leona”).

          Zdecydowanie trudniej było wyłonić zdobywców pierwszych trzech miejsc w konkursie „Czworonóg w tarapatach! Jak mógłbym go uratować?” Z tego powodu jury wyodrębniło dwa przedziały wiekowe: klasy IV- VI oraz VII-VIII.

Werdykt brzmi: 

W klasach IV- VI

I miejsce – Amelia Jęczmyk (klasa IVc)

II miejsce – Magdalena Wawro (klasa IVa)

III miejsce –Jessika Ociepka (klasa IVd)

          Na wyróżnienie zasługuje praca: Magdaleny Wachowicz (klasa IVa) oraz Maksym Valchevskyi (klasa IVd).

W klasach VII- VIII

I miejsce – Agata Dymek (klasa VIIIc)

II miejsce – Bruno Czaja (klasa VIIf)

III miejsce – Maja Banasik (klasa VIIIc)

          Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z treścią zwycięskich fotografii oraz e-maili na łamach najnowszych numerów WagnerPressII, bowiem każdy zawiera mądre i jednocześnie pouczające przesłanie jak dbać, kochać i szanować nasze czworonogi.

          Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz składamy podziękowania za wrażliwość na los bezdomnych zwierząt.

                                      Organizatorzy: A. Opiatowska, A. Samsonowicz