Wyniki konkursu „Laurka dla Nauczyciela”

Konkurs plastyczny ” Laurka dla Nauczyciela ” został rozstrzygnięty. Konkurs został zorganizowany w ramach uroczystych obchodów Dnia Edukacji Narodowej. Celem konkursu było rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych i wrażliwości artystycznej dzieci oraz wzbudzenie szacunku do nauczyciela i jego pracy. Wpłynęło dużo laurek, z których komisja konkursowa wyłoniła najpiękniejsze prace.

Nagrodzeni uczniowie :

I miejsce

Jakub Siwczyk kl. 2 d

Maja Kozdrój kl. 1 a

II miejsce

Karolina Pieczyrak kl. 3 a

Dominik Sobczak kl. 3 a

III miejsce

Wiktoria Pilis kl. 1 a

Marcel Stacharczyk kl. 3 b

Wyróżnienia

Weronika Zientek kl. 2 c

Natalia Cieślik kl. 2 b

Franciszek Rudy kl. 1 a

Zuzanna Szymonek kl. 2 b

Zwycięzcom gratulujemy !!!

Samorząd Szkolny Klas I-III