30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy- Przejrzyj na oczy!

Nasza szkoła z wielkim entuzjazmem i radością przyłączyła się do akcji Jurka Owsiaka.
Uczniowie, nauczyciele, rodzice i pracownicy szkoły w dniach 24- 30 stycznia zaangażowali się w działania na rzecz Orkiestry.
Uczniowie wykonali przepiękne prace, które można było nabyć na kiermaszu szkolnym.
Dzięki nauczycielom w szkole odbyła się także loteria fantowa. Chętni mogli skorzystać z fotobudki.
30 stycznia podczas finału WOŚP wolontariusze z naszej szkoły kwestowali na osiedlu Syberka.
W tym czasie na hali widowiskowo- sportowej Będzin Arena odbyła się wielka impreza, na której można było wylicytować przedmioty podarowane na ten cel, wziąć udział w zabawach sportowych, posłuchać występów wokalnych uczniów oraz zakupić piękne prace artystyczne na kiermaszu.
Wszystkie zgromadzone fundusze zasiliły puszkę WOŚP.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym

Puszka pierwsza