III edycja Międzyszkolnego Konkursu „ZWYCZAJE I TRADYCJE WIELKANOCNE” zakończona!

Z przyjemnością informujemy, że zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 13 im. H. Wagnera w Będzinie Międzyszkolny Konkurs dla uczniów klas III „TRADYCJE I ZWYCZAJE WIELKANOCNE”. został rozstrzygnięty!

Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań dzieci tradycyjną kulturą obrzędową oraz upowszechnianie wiedzy na temat zwyczajów związanych z okresem Świąt Wielkiej Nocy. W ramach konkursu uczestnicy przygotowali prezentację multimedialną w programie MS PowerPoint.

Komisja konkursowa obejrzała i oceniła wszystkie prace. Po przeanalizowaniu ich treści pod kątem zgodności z tematem konkursu oraz ogólnego wrażenia artystycznego nagrodzono i wyróżniono autorów następujących prac:

I miejsce:  Tymoteusz Szczepek – SP nr 3

II miejsce:  Julia Matysiak – SP nr 8

III miejsce:  Zuzanna Rafalska – SP nr 6

Zuzanna Koziorowska – SP nr 11

Wyróżnienia za opracowane prezentacje otrzymali:

Filip Świerczek – SP nr 13

Mikołaj Barański – Sp nr 13

Gratulujemy laureatom! Wszystkim uczestnikom i opiekunom dziękujemy
za zaangażowanie w przygotowanie prac konkursowych. Uczestnikom konkursu gratulujemy wiedzy, umiejętności i pomysłowości. Zobaczcie sami najlepszą prezentację.