Dwudniowa wycieczka klas 8b i 8e- nareszcie!

Na tę chwilę czekaliśmy 2 lata…Z dobrym humorem i pogodą 28.04. o 7:30 wyruszyliśmy z Będzina do Ustronia – Polany. Stamtąd czerwonym szlakiem – z pomocą przewodnika i kolejki krzesełkowej J dotarliśmy na Wielką Czantorię. Dla bardziej wytrwałych był jeszcze dodatkowy szybki trening na Soszów , po czym całą grupą zeszliśmy spacerkiem  do Wisły, skąd podjechaliśmy autokarem do O.W. ,,Limba”. Dobry obiadek, dyskoteka i niekończące się rozmowy w pokojach zakończyły I dzień wycieczki.

W kolejnym – zwiedzaliśmy Wisłę, poznaliśmy kulturę i folklor Beskidu Śląskiego w Muzeum Beskidzkim, a potem udaliśmy się autokarem do Ustronia , do Leśnego Parku Niespodzianek. Największymi atrakcjami okazały się pokazy lotów ptaków drapieżnych i sów. Dowiedzieliśmy się też wiele ciekawych informacji o nich.

No, a potem to już najmniej przyjemny akcent tej wycieczki – powrót do domu.

Było fajnie, będziemy mieli co wspominać 🙂