Gra miejska

EMOCJONUJĄCA PRZYGODA! CIEKAWE ZADANIA! NIETUZINKOWA HISTORIA!

ZAPRASZAMY CAŁE RODZINY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W GRZE MIEJSKIEJ „STRAŻNICY POWIETRZA NA POMOC BŁĘKITNEMU NIEBU”. TYM RAZEM, WCIELIMY SIĘ W DRUŻYNĘ SUPERBOHATERÓW, KTÓRA URATUJE NIE TYLKO NASZE MIASTO, ALE RÓWNIEŻ CAŁY ŚLĄSK.

Zapiszcie swoją drużynę już dzisiaj, a wyruszycie w podróż pełną niesłychanych przygód. Będziecie przemierzali zielone zakątki naszego miasta odkrywając jego fascynującą historię.

Zbadacie tajemnice naszych zabytków i poznacie bioróżnorodność Będzina. Kto wie? Może to Wy odgadniecie zaklęcie i uratujecie nasz region. Dajcie ponieść się fantazji! Bądźcie czujni! Wyostrzcie wszystkie swoje zmysły! Rozwiązujcie zagadki dzięki taktyce i sprytowi, ponieważ na Waszej drodze staną niezwykle psotne chochliki, które będą utrudniać Wam realizację zadań.

Ta wspaniała przygoda będzie doskonałą okazją do integracji całej rodziny, która wspólnie pozna Będzin
z zupełnie innej, magicznej perspektywy.

Wzywamy wszystkich zainteresowanych ochotników Strażników!

Zgłoszenia do gry przyjmujemy drogą mailową na adres: promocja@um.bedzin.pl do 8 czerwca 2023 r. do godziny 15.30. Ilość miejsc ograniczona. Udział w grze bezpłatny.

W mailu prosimy o wpisanie nazwy drużyny, imion i nazwisk osób biorących udział oraz przynajmniej jeden numer kontaktowy. Nazwy drużyn powinny mieć charakter ekologiczny
i nawiązywać do charakteru gry.

Pragniemy przypomnieć Wam o jednym istotnym szczególe – Wasze przebrania! Ponieważ wcielicie się w niezwykłych super bohaterów, ważne jest, abyście przygotowali swoje peleryny, maski i wszelkie inne artefakty, które mogą Wam pomóc w realizacji zadań. Ten

szczególny strój stanie się nie tylko elementem Waszego wyjątkowego wizerunku, ale również przyczyni się do atmosfery tej niesamowitej przygody.

Zapraszamy!!