I Dzień Wiosny

21  marca uczniowie klas I-III wraz z wychowawcami brali udział w obchodach 🌼🌸🌼 I Dnia Wiosny 🌸🌸🌼
Uczniowie powitali nową porę roku Wiosennym Pokazem Mody. Dzieci prezentowały swoje stroje na czerwonym dywanie przy dźwiękach muzyki. Wszystkie stroje były wyjątkowe, a przede wszystkim kolorowe i oryginalne. Jury nie miało łatwego zadania,po burzliwych obradach wyłonili zwycięzców:

🥇I miejsce
Aleksander Kostecki kl. 1a
Mikołaj Roch kl. 2c
Emilia Angielska kl. 3b

🥈II miejsce

Lilia Malko kl. 1b
Zofia Lenard kl. 2b
Lena Palusińska kl. 3c

🥉III miejsce

Nikodem Brzozowy kl. 1b
Melania Zemła kl. 2b
Filip Świerczek kl. 3c

Wyróżnienie

Zuzanna Pilch kl. 1c
Natalia Stysiak kl. 1a
Kamil Łabęcki kl. 2a
Aleksandra Kowacka kl. 2c
Julia Lorens kl. 3d
Julia Ryłka kl. 3d

Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie pięknych strojów.

W II części naszej zabawy uczniowie kl. 1 zrobili porządki wiosenne i poukładali w szafie 🧥🧣🧤ubrania zimowe i 👚👕🧢wiosenne, kl. 2 układały puzzle🧩🧩,które przedstawiały wiosenne symbole natomiast uczniowie kl. 3 wykonali Marzannę i wspólnie ją utopili. Na sam koniec wychowawcy klas wzięli udział w „Wiosennej Familiadzie”. Śmiechu i emocji przy zmaganiach było co nie miara. Wszyscy bawili się wspaniale. Mamy nadzieję, że taki sposób witania tej wyjątkowej pory roku na stałe wpisze się w kalendarz szkolnych wydarzeń.