IV edycja Międzyszkolnego Konkursu

IV edycja Międzyszkolnego Konkursu

„ŚWIĘTA WIELKANOCNE – ZWYCZAJE, TRADYCJE I SYMBOLE”

zakończona!

Z przyjemnością informujemy, że zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 13 im. H. Wagnera w Będzinie Międzyszkolny Konkurs dla uczniów klas III „ŚWIĘTA WIELKANOCNE – ZWYCZAJE, TRADYCJE I SYMBOLE” został rozstrzygnięty!

Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań dzieci tradycyjną kulturą obrzędową oraz upowszechnianie wiedzy na temat zwyczajów związanych z okresem Świąt Wielkiej Nocy. W ramach konkursu uczestnicy przygotowali prezentację multimedialną w programie MS PowerPoint.

Komisja konkursowa obejrzała i oceniła wszystkie prace. Po przeanalizowaniu ich treści pod kątem zgodności z tematem konkursu oraz ogólnego wrażenia artystycznego nagrodzono i wyróżniono autorów następujących prac:

I miejsce: Małgorzata Pałucha – SP nr 6

II miejsce: Wiktor Knapik – SP nr 11

                  Jakub Szmajda – SP nr 13

III miejsce: Aleksandra Bańbuła – SP nr 10

Julia Błońska – SP nr 3

Martyna Stanik – SP nr 8

Pozostali uczestnicy: Maja Osada, Iga Mikuśkiewicz, Mikołaj Chlebowski, Adam Musiałek za opracowane prezentacje otrzymali wyróżnienia.

Gratulujemy laureatom!

Wszystkim dzieciom i opiekunom dziękujemy za zaangażowanie w przygotowanie prac konkursowych. Uczestnikom konkursu gratulujemy wiedzy, umiejętności i pomysłowości. Zobaczcie sami najlepszą prezentację.