Klasa 8a- impreza integracyjna

Uczniowie klasy 8a, stęsknieni za sobą i rozrywkami po długim okresie zdalnej nauki i wakacjach, postanowili uczcić powrót do szkoły imprezą integracyjną. W piątek po południu spotkali się w swojej klasie, by na chwilę zapomnieć o szkolnych obowiązkach (ósma klasa to nie przelewki!) i wspólnie się weselić. Brali udział w różnorodnych zabawach i konkursach, wznieśli toast szampanem Piccolo za powodzenie w ostatniej klasie. Zatańczyli też „belgijkę”, a niecodzienną atrakcją był występ wokalno-instrumentalny śpiewającej Julki i Nicoli, przygrywającej na ukelele. Można też było pochrupać słodkie i słone przekąski,  a także spróbować przepysznych babeczek upieczonych przez Judytę. Niestety przez złośliwość rzeczy martwych (problemy ze sprzętem) nie odbyła się klasowa dyskoteka. Ale to nie popsuło humoru uczniów, którzy wyszli z imprezy bardzo zadowoleni i już dopominają się następnej.