Klasowe andrzejki – wieczór zabaw, wróżb i czarów.

W dniach 25 i 29 listopada 2021 r. w klasach 2d i 2c odbyły się andrzejki. Według dawnych wierzeń ten wieczór  miał magiczną moc, gdyż uchylał wrota do nieznanej przyszłości. Również i my chcieliśmy dowiedzieć się, co nas czeka za kilkanaście lat.
Dzięki wróżbom uczniowie mogli poznać imię swojej przyszłej sympatii. Były przepowiednie związane z wyborem przyszłego zawodu, a magiczne serce wskazało, gdzie w przyszłości udamy się w podróż. Wróżba umieszczona w ciasteczku zapowiadała, co nas czeka w najbliższej przyszłości; a wybrane kolory wskazywały jacy jesteśmy. W przerwach między wróżbami odbywały się zabawy taneczne przy znanych i lubianych utworach muzycznych. Oprócz wróżb  pojawiły się również pokazy czarodziejskich umiejętności przygotowane przez wychowawców klas. Wieczór andrzejkowy był świetnym sposobem na integrację uczniów. Imprezie towarzyszyło wiele radości i śmiechu.
Andrzejki zorganizowane zostały przez wychowawców klas p. Barbarę Marchelak i p. Joannę Ceś oczywiście z pomocą Rodziców, którym bardzo dziękujemy.