Paczuszka dla maluszka

Zachęcamy Rodziców i naszych Uczniów do udziału w akcji „Paczuszka dla Maluszka”. Od 29 listopada br. w Urzędzie Miasta można pozostawić paczuszkę pod choinką udekorowaną w niebieskie bombki (parter przy „okienku” Wydziału ewidencji ludności).
W paczce mogą znaleźć się artykuły higieniczne dla dzieciaczków takie jak:
proszki, oliwki, płyny do mycia, szampony dla dzieci, pieluchy, mydła, pieluchy tetrowe i flanelowe, akcesoria do pielęgnacji niemowląt, termometry, śliniaczki, ale także mleka modyfikowane, kaszki czy żywność dla niemowląt w słoiczkach – wszystkie rzeczy muszą być nowe. Zarówno przez wzgląd na wymogi sanitarno-epidemiologiczne jak i na to, że paczuszki będą przekazywane w formie prezentów.
Po zakończonej akcji wszystkie paczuszki zostaną przekazane do instytucji, które opiekują się maluszkami.
Serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy za wzięcie udziału w tak szczytnej i potrzebnej akcji.
Rada Pedagogiczna