Konkurs „Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna” rozstrzygnięty!

W dniu 29 marca 2021 roku komisja konkursowa stanęła przed trudnym zadaniem wyboru najpiękniejszych ozdób wielkanocnych. To było ogromnie karkołomne zadanie, bowiem na konkurs spłynęło ponad 200 wyjątkowych prac, przygotowanych z wielką starannością i zaangażowaniem.

Każda z prac była wyjątkowa i oryginalna. Wszystkie oddawały wyjątkowy klimat nadchodzących świąt. Komisja brała pod uwagę samodzielność wykonanych prac, kreatywne podejście do tematu konkursu i zgodność z wymogami zapisanymi w regulaminie. Ufamy że przygotowanie prac konkursowych wpłynęło na rozwój wyobraźni dzieci i młodzieży, rozbudzenie kreatywności, aktywności i twórczych postaw uczestników a także zmobilizowało do wspólnego, rodzinnego kultywowania tradycji świątecznych.

Choć chcielibyśmy nagrodzić wszystkich uczestników, to zasady konkursu były ściśle określone i zobligowały do wyboru kilku najpiękniejszych ozdób. Poniżej prezentujemy wyniki prac komisji konkursowej.

Kategoria kl. IV- VIII wianek wielkanocny

  •  II miejsce  – Zuzanna Ziemska kl. VII b SP nr 13

            Wyróżnienie – Paulina Kubiczek kl. VI f SP nr 13

Gorąco dziękujemy za nieprawdopodobne zaangażowanie i liczne uczestnictwo w konkursie.

Doceniając wkład w przygotowanie ozdób, organizatorzy konkursu postanowili wystawić wianki na wewnętrzny kiermasz wielkanocny w Urzędzie Miejskim w Będzinie, z którego całkowity dochód zostanie przeznaczony na pomoc dla Oliwki Chyli, która ciągle potrzebuje naszego wsparcia w walce z SMA1. Tym samym uczestnicy konkursu i kiermaszu pokazują wielkie serca i robią coś naprawdę dobrego dla potrzebującej Oliwki.

Naszą szkołę w tym konkursie reprezentowali również:

 kl. IV A – Alicja Tober, Wiktoria Juszczyk, Aleksandra Pilarczyk,

kl. VI B – Julia Łozińska, Zuzanna Zębala, Krzysztof Operacz,

kl. VI F – Paulina Kubiczek, Amelia Styczeń,

kl. VII B – Sonia Dworecka, Kinga Wójcik, Zuzanna Ziemska,

kl. VII D – Jagoda Dyszy, Judyta Dyszy, Magda Rudnik

kl. VII E – Alicja Lisowska, Emilia Bałdys

Dziękujemy i serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.